Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Language
fi: Kieli

en: Theme
fi: Teema

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Profile
fi: Profiili

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Arabic
fi: arabia

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: German
fi: saksa

en: Greek
fi: kreikka

en: Hebrew
fi: heprea

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Hindi
fi: hindi

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Bengali
fi: bengali

en: Persian
fi: farsi (persia)

en: Malay
fi: malaiji

en: Thai
fi: thai

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Urdu
fi: urdu

en: Vietnamese
fi: vietnam

en: Dark
fi: Tumma

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: No borders
fi: Ei reunuksia

en: No footer
fi: Ei alatunnistetta

en: No scrollbar
fi: Ei vierityspalkkia

en: Tweet limit
fi: Twiittien määrä

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
