Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Username
sv: Brúkaranavn

en: Type
sv: Slag

en: List
sv: Listi

en: Language
sv: Mál

en: Profile
sv: Vangamynd

en: Arabic
sv: Arabiskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Link color
sv: Leinkislitur

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hebrew
sv: Hebraiskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: About
sv: Um

en: Hindi
sv: Hindiskt

en: Bengali
sv: Bengalskt

en: Persian
sv: Persiskt

en: Malay
sv: Malaiskst

en: Thai
sv: Tai

en: Ukrainian
sv: Ukrainskt

en: Vietnamese
sv: Vjetnamesiskt
