Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Arabic
he: ערבית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Link color
he: צבע קישור

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Grid
he: רשת

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Hindi
he: הינדית

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Bengali
he: בנגלית

en: Persian
he: פרסית

en: Malay
he: מלאית

en: Thai
he: תאית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Filipino
he: פיליפינית

en: Text value
he: ערך טקטואלי
