Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Arabic
mn: Араб

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Hindi
mn: Хинди

en: Bengali
mn: Бенгал

en: Persian
mn: Перс

en: Malay
mn: Малай

en: Urdu
mn: Урду
