Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hebrew
mr: हिब्र्यू

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Hindi
mr: हिंदी

en: Bengali
mr: बेंगाली

en: Thai
mr: थाई

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन

en: Urdu
mr: उर्दू
