Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hebrew
my: ေဟၿဗဲဘာသာစကား

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: About
my: အကြောင်း

en: Hindi
my: ဟင်ဒီ

en: Bengali
my: ဘင်္ဂလီ

en: Persian
my: ပါးရှား

en: Thai
my: ထိုင်း

en: Vietnamese
my: ဗီယက်နမ်

en: Filipino
my: ဖိလပိုင်ဘာသာစကား
