Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Arabic
ne: अरबिक

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hebrew
ne: यहूदी भाषा

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: About
ne: बारेमा

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: Bengali
ne: बंगाली

en: Persian
ne: फ़ारसी

en: Malay
ne: मलय

en: Thai
ne: थाई

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Urdu
ne: उर्दु

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: Filipino
ne: फिलिपिनो
