Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Bengali
pa: ਬੰਗਾਲੀ

en: Thai
pa: ਥਾਈ

en: Urdu
pa: ਉਰਦੂ
