Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Profile
sk: Profil

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Arabic
sk: Arabčina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Automatic
sk: Automatický

en: Grid
sk: Mriežka

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: About
sk: Informácie o

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Bengali
sk: Bengálčina

en: Persian
sk: Perzština

en: Malay
sk: Malajčina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Urdu
sk: Urdčina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Filipino
sk: Filipínčina

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
