Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Profile
sq: Profili

en: Arabic
sq: Arabe

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hebrew
sq: Hebraike

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: About
sq: Informacione

en: Persian
sq: Persiane

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase

en: Vietnamese
sq: Vietnameze
