Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Theme
sr: Тема

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Arabic
sr: арапски

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Hindi
sr: хинду

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Bengali
sr: бенгалски

en: Persian
sr: персијски

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
