Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Grid
th: ตะแกรง

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Thai
th: ไทย

en: Text value
th: ค่าข้อความ
