Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Profile
be: Профіль

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Arabic
be: Арабская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Grid
be: Сетка

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hebrew
be: Габрэйская

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: About
be: Аб

en: Hindi
be: Хіндзі

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Bengali
be: Бенгальская

en: Persian
be: Персідская

en: Malay
be: Малайская

en: Thai
be: Тайская

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Urdu
be: Урду

en: Vietnamese
be: В'етнамская

en: Filipino
be: Тагальская

en: Dark
be: Цёмная

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
