Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Profile
bs: Profil

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Link color
bs: Boja linka
