Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: Theme
et: Teema

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Profile
et: Profiil

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Arabic
et: Araabia keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Grid
et: Ruudustik

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hebrew
et: Heebrea keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: About
et: Programmist

en: Hindi
et: Hindi keel

en: Bengali
et: Bengaali

en: Persian
et: Pärsia keel

en: Malay
et: Malai keel

en: Thai
et: Tai keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Urdu
et: Urdu keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel

en: Filipino
et: Filipiini

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
