Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Profile
eu: Profila

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Arabic
eu: Arabiera

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Grid
eu: Sareta

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Bengali
eu: Bengalera

en: Persian
eu: Persiera

en: Malay
eu: Malaysiera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: Text value
eu: Testu balioa
