Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Language
fil: Wika

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
