Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Russian
gu: રશિયન

en: About
gu: વિશે

en: Hindi
gu: હિન્દી

en: Urdu
gu: ઉર્દુ
