Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: Theme
hr: Tema

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Profile
hr: Profil

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Arabic
hr: Arapski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Korean
hr: Korejski

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Automatic
hr: Automatski

en: Grid
hr: Mreža

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: About
hr: Opis

en: Hindi
hr: Hindu

en: Bengali
hr: Bengalski

en: Persian
hr: Farsi

en: Malay
hr: Malajski

en: Thai
hr: Tajlandski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: Filipino
hr: Filipinski
