Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Profile
ka: პროფილი

en: Arabic
ka: არაბული

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Hungarian
ka: უნგრული
