Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Profile
lt: Profilis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Transparent
lt: Permatomas

en: About
lt: Apie

en: Light
lt: Šviesi

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Filipino
lt: Filipinų

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
