Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Theme
lv: Tēma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Profile
lv: Profils

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Arabic
lv: Arābu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Grid
lv: Režģis

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: About
lv: Par

en: Hindi
lv: Hindu

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Persian
lv: Persiešu

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Filipino
lv: Tagalu
