Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Arabic
ps: عربي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Grid
ps: ځاليز

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: About
ps: په اړه

en: Hindi
ps: هندی

en: Bengali
ps: بنګالی

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Urdu
ps: اوردو

en: Vietnamese
ps: ویتنامی

en: Filipino
ps: فېلېپنی
