Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Language
ar: اللغة

en: Theme
ar: حلة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Arabic
ar: عربية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Korean
ar: كورية

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Grid
ar: شبكة

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Hindi
ar: هندية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Bengali
ar: بنغالية

en: Persian
ar: فارسية

en: Malay
ar: مالاية

en: Thai
ar: تايلندية

en: Ukrainian
ar: أوكرانية

en: Urdu
ar: أردية

en: Vietnamese
ar: فيتنامية

en: Filipino
ar: فيلبينية

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder

en: Textfield size: @size
ar: حجم حقل النص: @size
