Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Theme
az: Tema

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Spanish
az: İspan

en: Grid
az: Cədvəl

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
