Twitter Embed (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Language
fa: زبان

en: Theme
fa: پوسته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Profile
fa: نمایه

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Arabic
fa: عربی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Automatic
fa: خودکار

en: Grid
fa: شبکه

en: Czech
fa: چک

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Hindi
fa: هندی

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Bengali
fa: بنگالی

en: Persian
fa: فارسی

en: Malay
fa: مالایی

en: Thai
fa: تایلندی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Urdu
fa: اردو

en: Vietnamese
fa: ویتنامی

en: Filipino
fa: فیلیپینی

en: Dark
fa: تاریک

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size
