Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Bengali
hy: Բենգալերեն

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Urdu
hy: ուրդու

en: Vietnamese
hy: Վիետնամերեն

en: Filipino
hy: ֆիլիպինյան
