Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: Theme
jv: Tema

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Profile
jv: Profil

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hebrew
jv: Israél

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Swedish
jv: Swedia

en: About
jv: Ngenani

en: Thai
jv: Thailand

en: Vietnamese
jv: Vietnam
