Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hebrew
ku: عبری

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: About
ku: دەربارە

en: Hindi
ku: هندی

en: Bengali
ku: بەنگالی

en: Persian
ku: فارسی

en: Malay
ku: مالیزی

en: Thai
ku: تایلەندی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی

en: Urdu
ku: ئو‌ردۆ

en: Vietnamese
ku: ڤێتنامی

en: Filipino
ku: فیلیپینۆ
