Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (44 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Language
ta: மொழி

en: Theme
ta: தீம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Czech
ta: செக்கஸ்லோவாகியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Greek
ta: கிரீக்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Indonesian
ta: இந்தோனேசியர்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: About
ta: பற்றி

en: Hindi
ta: ஹிந்தி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Bengali
ta: பெங்காலி

en: Persian
ta: பெர்சியர்

en: Malay
ta: மலே

en: Thai
ta: தாய்

en: Ukrainian
ta: உக்ரேனியன்

en: Urdu
ta: உருது

en: Vietnamese
ta: வியட்நாமிஸ்

en: Filipino
ta: பிலிப்பினோ

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
