Twitter Embed (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (39 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Language
te: భాష

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Arabic
te: అరబిక్

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hebrew
te: హిబ్రూ

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: About
te: గురించి

en: Hindi
te: హిందీ

en: Bengali
te: బెంగాలీ

en: Persian
te: పెర్షియన్

en: Malay
te: మలే

en: Thai
te: థాయి

en: Ukrainian
te: ఉక్రేనియన్

en: Urdu
te: ఉర్దూ

en: Vietnamese
te: వియెత్నామీస్
