Twitter Entity (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Created
ca: Creat

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Master
ca: Mestre
