Twitter Entity (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: 1 hour
da: 1 time

en: Created
da: Oprettet

en: 1 day
da: 1 dag

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende
