Twitter Entity (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
