Twitter Entity (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Created
ja: 作成

en: 1 day
ja: 1日

en: Id
ja: ID

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: 1 minute
ja: 1分

en: About
ja: アバウト

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
