Twitter Entity (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: About
km: អំពី
