Twitter Entity (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Created
ro: Creat

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Access Token
ro: Token de acces
