Twitter Entity (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Created
ru: Создано

en: 1 day
ru: 1 день

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Tweets
ru: Твиты

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
