Twitter Entity (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Created
te: సృష్టితం

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: About
te: గురించి
