Twitter Entity (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Created
az: Yaradıldı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
