Twitter Entity (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Created
et: Loodud

en: 1 day
et: 1 päev

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 minute
et: 1 minut

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
