Twitter Entity (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
