Twitter Entity (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Created
he: נוצר

en: 1 day
he: יום אחד

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Latest tweets
he: ציוצים אחרונים
