Twitter Entity (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Date
id: Tanggal

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Created
id: Dibuat

en: 1 day
id: 1 hari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: About
id: Tentang

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: Asc
id: Urutan turun
