Twitter Entity (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: About
jv: Ngenani

en: Asc
jv: Urut Maju
