Twitter Entity (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Created
lv: Izveidots

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: About
lv: Par
