Twitter Entity (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Created
eo: Kreita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
