Twitter Entity (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Created
fa: ایجاد شده

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Id
fa: شناسه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: About
fa: درباره

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
