Twitter Entity (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
