Twitter Entity (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Created
kk: Құрылған

en: 1 day
kk: @count күн

en: Twitter
kk: Твиттер
